Dette er resultater fra Lundaspelen Basket 2020. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Basket 2021 her.

Siste resultat

Lundaspelen Basket 2020 begynner
Slutt
1/1
2/1
3/1
4/1
5/1

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05010201 sø 05/01 08:55 sø 05/01 Eoshallen A BU12 Playoff A Finale SISU Basketball Red 22 - 30 Virum Vipers    
05010300 sø 05/01 11:35 sø 05/01 Eoshallen B BU12 Playoff B Finale Alvik Basket 38 - 20 Hørsholm 79...rsholm Sort    
05010203 sø 05/01 10:35 sø 05/01 Eoshallen A BU13 Playoff A Finale ALBA 42 - 33 BVSH    
05010205 sø 05/01 12:20 sø 05/01 Eoshallen A BU13 Playoff B Finale Stevnsgade Basketball 21 - 36 Gladsaxe Basketball Klub    
05010602 sø 05/01 10:00 sø 05/01 Idrottshallen BU14 Playoff A Finale BMS Herlev White 39 - 21 Lobas    
05010303 sø 05/01 14:05 sø 05/01 Eoshallen B BU14 Playoff B Finale IK Eos Lund Green 43 - 41 Triple Threat    
05010603 sø 05/01 10:50 sø 05/01 Idrottshallen BU15 Playoff A Finale Malbas BBK Svart 45 - 43 Gladsaxe Ba...ll Klub RED    
05010302 sø 05/01 13:15 sø 05/01 Eoshallen B BU15 Playoff B Finale Birkerød Basketball 45 - 36 Helsingborg BBK    
05010606 sø 05/01 13:20 sø 05/01 Idrottshallen BU16 Playoff A Finale Hadsten Hawks 33 - 34 Gladsaxe Basketball Klub    
05010206 sø 05/01 13:05 sø 05/01 Eoshallen A BU16 Playoff B Finale FRIEDENAUER TSC 1 34 - 24 Alumil Taal...ns UAE 2004    
05010607 sø 05/01 14:10 sø 05/01 Idrottshallen BU18 Playoff A Finale Triple Threat 1 32 - 24 BK Amager (BKA)    
05010207 sø 05/01 13:50 sø 05/01 Eoshallen A BU18 Playoff B Finale Junior 06 B 18 - 41 Alvik Basket    
05010609 sø 05/01 15:50 sø 05/01 Idrottshallen BU23 Playoff A Finale Open Run U23 Elite 18 - 28 SISU Basketball    
05011807 sø 05/01 13:15 sø 05/01 ISLK BU23 Playoff B Finale Alumil Taaleem Titans UAE 34 - 27 UBALL    
05010200 sø 05/01 08:10 sø 05/01 Eoshallen A GU12 Playoff A Finale TuS Lichterfelde 25 - 36 BMS Herlev    
05010204 sø 05/01 11:35 sø 05/01 Eoshallen A GU12 Playoff B Finale IK Eos Lund White 17 - 15 IK Eos Lund Green    
05010202 sø 05/01 09:45 sø 05/01 Eoshallen A GU13 Playoff A Finale Hørsholm 79ers P07#1 32 - 20 MBK Stara Tura    
05010301 sø 05/01 12:25 sø 05/01 Eoshallen B GU13 Playoff B Finale Køge Bugt BK 30 - 11 Hørsholm 79ers P07#2    
05010600 sø 05/01 08:20 sø 05/01 Idrottshallen GU14 Playoff A Finale Alvik Basket Grön 20 - 26 Alvik Basket Gul    
05011803 sø 05/01 10:15 sø 05/01 ISLK GU14 Playoff B Finale BG Hamburg-West 26 - 33 Hørsholm 79ers Sort    
05010601 sø 05/01 09:10 sø 05/01 Idrottshallen GU15 Playoff A Finale BMS Herlev 19 - 29 Bjärred 305    
05011804 sø 05/01 11:00 sø 05/01 ISLK GU15 Playoff B Finale MBK Stara Tura 24 - 32 TuS Lichterfelde    
05010604 sø 05/01 11:40 sø 05/01 Idrottshallen GU16 Playoff A Finale TuS Lichterfelde 41 - 19 Kiss Lenke ...ia Lenke KA    
05011802 sø 05/01 09:30 sø 05/01 ISLK GU16 Playoff B Finale Malbas BBK Vit 28 - 35 Basketball-...dsburg e.V.    
05010605 sø 05/01 12:30 sø 05/01 Idrottshallen GU18 Playoff A Finale BMS Herlev 03/04 22 - 19 SISU Basketball Red    
05011805 sø 05/01 11:45 sø 05/01 ISLK GU18 Playoff B Finale Lobas 39 - 33 TeamOWL    
05010608 sø 05/01 15:00 sø 05/01 Idrottshallen GU23 Playoff A Finale BMS Herlev 47 - 10 Hop BBK    
05011806 sø 05/01 12:30 sø 05/01 ISLK GU23 Playoff B Finale BK Amager (BKA) 24 - 42 Stenhus    
04010206 lø 04/01 11:45 lø 04/01 Eoshallen A WC Playoff A Finale Nacka HI 12 - 16 FIFH Malmö 1    
04010205 lø 04/01 10:55 lø 04/01 Eoshallen A WC Playoff B Finale Tapiolan Honka 20 - 7 Göteborgs R...basketklubb    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05010403 sø 05/01 10:25 sø 05/01 Bollhuset A BU18 Playoff A Semifinale Horsens IC 37 - 40 BK Amager (BKA)    
05010503 sø 05/01 10:25 sø 05/01 Bollhuset B BU14 Playoff B Semifinale Växjö Ravens 22 - 45 Triple Threat    
05011003 sø 05/01 10:25 sø 05/01 Tunahallen BU18 Playoff B Semifinale Alvik Basket 40 - 31 Triple Threat 2    
05011603 sø 05/01 10:25 sø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU16 Playoff B Semifinale Alumil Taal...ns UAE 2004 34 - 23 Baltic Sea Lions - Blue    
05010402 sø 05/01 09:40 sø 05/01 Bollhuset A BU18 Playoff A Semifinale Triple Threat 1 41 - 31 Nässjö Basket    
05010502 sø 05/01 09:40 sø 05/01 Bollhuset B BU14 Playoff B Semifinale Malbas BBK Vit 30 - 34 IK Eos Lund Green    
05011002 sø 05/01 09:40 sø 05/01 Tunahallen BU18 Playoff B Semifinale Norrort Basket 26 - 29 Junior 06 B    
05011602 sø 05/01 09:40 sø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU16 Playoff B Semifinale Varese Young Eagles blue 23 - 36 FRIEDENAUER TSC 1    
05010401 sø 05/01 08:55 sø 05/01 Bollhuset A BU16 Playoff A Semifinale Team Südhessen 37 - 45 Gladsaxe Basketball Klub    
05010501 sø 05/01 08:55 sø 05/01 Bollhuset B BU13 Playoff B Semifinale Brønshøj Basket White 23 - 25 Gladsaxe Basketball Klub    
05011001 sø 05/01 08:55 sø 05/01 Tunahallen BU23 Playoff B Semifinale UBALL 44 - 43 Crackerjacks    
05011601 sø 05/01 08:55 sø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU15 Playoff B Semifinale Helsingborg BBK 34 - 28 IK Eos Lund Green    
05011801 sø 05/01 08:45 sø 05/01 ISLK GU18 Playoff B Semifinale TeamOWL 40 - 29 Hop    
05010400 sø 05/01 08:10 sø 05/01 Bollhuset A BU16 Playoff A Semifinale Malbas BBK Vit 20 - 42 Hadsten Hawks    
05010500 sø 05/01 08:10 sø 05/01 Bollhuset B BU13 Playoff B Semifinale Stevnsgade Basketball 31 - 29 Bøler basket    
05011000 sø 05/01 08:10 sø 05/01 Tunahallen BU23 Playoff B Semifinale Alumil Taaleem Titans UAE 24 - 12 Concrete Lions NL    
05011600 sø 05/01 08:10 sø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU15 Playoff B Semifinale Hørsholm 79ers White 29 - 33 Birkerød Basketball    
05011800 sø 05/01 08:00 sø 05/01 ISLK GU18 Playoff B Semifinale Lobas 21 - 16 Crackerjacks    
04010419 lø 04/01 21:00 lø 04/01 Bollhuset A BU18 Playoff A 1/4 Final C.B. CIDE JUNIOR CB CIDE 20 - 43 BK Amager (BKA)    
04010519 lø 04/01 21:00 lø 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B Semifinale Hørsholm 79ers P07#2 14 - 7 Gladsaxe Basketball Klub    
04010718 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Victoriastadion A GU15 Playoff B Semifinale Malbas BBK Svart 26 - 33 TuS Lichterfelde    
04010818 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Victoriastadion B GU15 Playoff B Semifinale Hammarkullens Basketklubb 22 - 36 MBK Stara Tura    
04010918 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Victoriastadion C GU14 Playoff B Semifinale Viby Basket 23 - 25 BG Hamburg-West    
04011018 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Tunahallen BU15 Playoff A Semifinale Team Südhessen 27 - 42 Malbas BBK Svart    
04011118 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Fäladshallen A BU14 Playoff A Semifinale Team Hamburg 1 29 - 31 Lobas    
04011318 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff A Semifinale BVSH 54 - 25 FRIEDENAUER TSC    
04011418 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Östra Torn GU16 Playoff B Semifinale USC Braunschweig 16 - 30 Basketball-...dsburg e.V.    
04011618 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU13 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball 21 - 37 Gladsaxe Basketball Klub    
04011718 lø 04/01 20:30 lø 04/01 Uppåkrahallen BU16 Playoff B 1/4 Final Alumil Taal...ns UAE 2004 38 - 37 Bramfelder SV    
04011818 lø 04/01 20:30 lø 04/01 ISLK BU14 Playoff B 1/4 Final Triple Threat 51 - 16 IK Eos Lund White    
04010418 lø 04/01 20:20 lø 04/01 Bollhuset A BU18 Playoff A 1/4 Final Horsens IC 39 - 31 Bramfelder SV    
04010518 lø 04/01 20:20 lø 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B Semifinale Køge Bugt BK 47 - 12 SISU Basketball Red