Dette er resultater fra Lundaspelen Basket 2019. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Basket 2020 her.

SISU Basketball

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02010303 on 02/01 10:00 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 SISU Basketball White Ferdig Mini Malbas Vit    
02010703 on 02/01 10:15 on 02/01 Victoriastadion A GU15 Grp 5 SISU Basketball Red 31 - 14 Duvbo IK Röd    
02010304 on 02/01 10:40 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 4 SISU Basketball Red Ferdig Virum Vipers    
02011303 on 02/01 10:55 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 AIK Basket Gul 10 - 51 SISU Basketball White    
02011304 on 02/01 11:35 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 3 Malbas BBK Vit 30 - 24 SISU Basketball Red    
02010505 on 02/01 11:35 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 Gladsaxe Basketball Klub 17 - 30 SISU Basketball White    
02011403 on 02/01 11:35 on 02/01 Östra Torn GU16 Grp 3 SISU Basketball 28 - 26 Aabyhøj Basket    
02011005 on 02/01 11:35 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 5 SISU Basketball White 17 - 64 Högsbo Basket Tigers    
02010106 on 02/01 12:00 on 02/01 Vikingahallen GU12 Grp 1 Lobas 1 12 - 37 SISU Basketball Red    
02011204 on 02/01 12:00 on 02/01 Fäladshallen B BU11 Grp 2 SISU Basketball Ferdig Högsbo Basket    
02010206 on 02/01 12:20 on 02/01 Eoshallen A GU18 Grp 4 SISU Basketball 51 - 28 BC Utrecht ...s Cangeroes    
02011006 on 02/01 12:20 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 4 Högsbo Basket Lions 13 - 59 SISU Basketball Red    
02010107 on 02/01 12:40 on 02/01 Vikingahallen GU12 Grp 2 SISU Basketball White 4 - 37 Mini Malbas Svart    
02010907 on 02/01 12:45 on 02/01 Victoriastadion C GU14 Grp 2 Lugi BBK 26 - 22 SISU Basketball    
02011606 on 02/01 13:00 on 02/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 5 Team Hamburg 66 - 17 SISU Basketball White    
02010707 on 02/01 13:00 on 02/01 Victoriastadion A GU15 Grp 3 SISU Basketball White 58 - 14 Værløse BBK    
02010709 on 02/01 14:25 on 02/01 Victoriastadion A GU15 Grp 5 TSG Bergedorf 6 - 68 SISU Basketball Red    
02010509 on 02/01 14:25 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 4 Aabyhøj Basket 39 - 19 SISU Basketball Red    
02010211 on 02/01 15:45 on 02/01 Eoshallen A GU18 Grp 4 BMS Herlev 02 18 - 33 SISU Basketball    
02011609 on 02/01 15:45 on 02/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 9 SISU Basketball Red 44 - 14 SCALA Hamburg    
02010313 on 02/01 16:40 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 BMS Herlev Ferdig SISU Basketball White    
02010713 on 02/01 17:10 on 02/01 Victoriastadion A GU15 Grp 3 SISU Basketball White 37 - 17 EBC Rostock e.V.    
02011213 on 02/01 18:00 on 02/01 Fäladshallen B BU11 Grp 2 Brønshøj Basket Ferdig SISU Basketball    
02010915 on 02/01 18:30 on 02/01 Victoriastadion C GU11 Grp 4 SISU Basketball Red Ferdig SCALA Hamburg    
02011613 on 02/01 18:35 on 02/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 5 SISU Basketball White 43 - 30 Malbas BBK Vit    
02011313 on 02/01 18:35 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 SISU Basketball White 36 - 10 Ik Eos Lund Green    
02010916 on 02/01 19:10 on 02/01 Victoriastadion C GU12 Grp 2 Högsbo Basket 10 - 8 SISU Basketball White    
02010516 on 02/01 19:15 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 4 SISU Basketball Red 38 - 13 Lugi BBK    
02011016 on 02/01 19:15 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 5 Åkersberga Basket 51 - 15 SISU Basketball White    
03010300 to 03/01 08:00 to 03/01 Eoshallen B GU11 Grp 4 Hørsholm 79ers Ferdig SISU Basketball Red    
03010702 to 03/01 09:30 to 03/01 Victoriastadion A GU15 Grp 5 SISU Basketball Red 35 - 17 Brønshøj Basket    
03011204 to 03/01 10:40 to 03/01 Fäladshallen B GU12 Grp 1 SISU Basketball Red 22 - 16 Mini Malbas Vit    
03010504 to 03/01 10:55 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 SISU Basketball White 19 - 16 AIK Basket White    
03011004 to 03/01 10:55 to 03/01 Tunahallen BU15 Grp 4 SISU Basketball Red 57 - 21 BV Groningen    
03011603 to 03/01 11:35 to 03/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 5 SISU Basketball White 27 - 36 Djursholms Indians    
03010805 to 03/01 11:35 to 03/01 Victoriastadion B GU15 Grp 3 Virum Vipers 17 - 36 SISU Basketball White    
03011604 to 03/01 12:20 to 03/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 9 SISU Basketball Red 32 - 27 VGB    
03010706 to 03/01 12:20 to 03/01 Victoriastadion A GU15 Grp 5 Malbas BBK 24 - 31 SISU Basketball Red    
03011208 to 03/01 13:20 to 03/01 Fäladshallen B BU11 Grp 2 BK Amager Ferdig SISU Basketball    
03010308 to 03/01 13:20 to 03/01 Eoshallen B GU12 Grp 2 SISU Basketball White 2 - 46 Hørsholm 79ers Dubz    
03010508 to 03/01 13:40 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 4 SISU Basketball Red 15 - 7 Lobas 2    
03010708 to 03/01 13:45 to 03/01 Victoriastadion A GU18 Grp 4 ASC 46 Göttingen 11 - 65 SISU Basketball    
03011406 to 03/01 13:45 to 03/01 Östra Torn GU16 Grp 3 Äli Basket 31 - 16 SISU Basketball    
03010909 to 03/01 14:25 to 03/01 Victoriastadion C GU14 Grp 2 SISU Basketball 8 - 32 SC Rist Wedel    
03010311 to 03/01 15:20 to 03/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 SISU Basketball White Ferdig Ik Eos Lund Green    
03010512 to 03/01 16:30 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 Ik Eos Lund Green 18 - 21 SISU Basketball White    
03010313 to 03/01 16:40 to 03/01 Eoshallen B GU11 Grp 4 Lobas 1 Ferdig SISU Basketball Red    
03011312 to 03/01 17:10 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 3 SISU Basketball Red 51 - 6 Stevnsgade    
03011412 to 03/01 17:50 to 03/01 Östra Torn GU16 Grp 3 SISU Basketball 23 - 41 Eintracht Frankfurt    
03011015 to 03/01 18:35 to 03/01 Tunahallen BU15 Grp 4 SISU Basketball Red 75 - 15 Birkerød Ba...irkerød U15    
03010915 to 03/01 18:35 to 03/01 Victoriastadion C GU14 Grp 2 SISU Basketball 9 - 33 Alvik Basket    
03011216 to 03/01 18:40 to 03/01 Fäladshallen B GU12 Grp 1 SISU Basketball Red 10 - 24 BMS Herlev    
03011613 to 03/01 19:15 to 03/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Grp 9 The Basketb...The Academy 74 - 8 SISU Basketball Red    
03011217 to 03/01 19:20 to 03/01 Fäladshallen B GU12 Grp 2 Lobas 2 30 - 16 SISU Basketball White    
03010318 to 03/01 20:00 to 03/01 Eoshallen B BU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B BU11 SISU Basketball Ferdig Stevnsgade    
03010517 to 03/01 20:00 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 4 AIK Basket Black 31 - 14 SISU Basketball Red    
03011315 to 03/01 20:00 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 TuS Lichter...etball e.V. 27 - 29 SISU Basketball White    
03010816 to 03/01 20:00 to 03/01 Victoriastadion B GU15 Grp 3 Ik Eos Lund 35 - 24 SISU Basketball White    
03011316 to 03/01 20:40 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 3 SISU Basketball Red 21 - 30 Friedenauer TSC Berlin    
03011018 to 03/01 20:40 to 03/01 Tunahallen BU15 Grp 5 SISU Basketball White 48 - 10 BK Amager 3    
03010119 to 03/01 20:40 to 03/01 Vikingahallen GU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B GU11 SISU Basketball White Ferdig Gladsaxe Basketball Klub    
04010300 fr 04/01 07:50 fr 04/01 Eoshallen B BU15 Playoff A 1/8 Final SISU Basketball Red 44 - 39 Hammarby Basket    
04010100 fr 04/01 08:00 fr 04/01 Vikingahallen GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group E/C/D/ GU11 Stevnsgade Ferdig SISU Basketball Red    
04010901 fr 04/01 08:40 fr 04/01 Victoriastadion C BU13 Playoff A 1/8 Final SISU Basketball White 42 - 15 Västerviks Basket    
04010202 fr 04/01 09:10 fr 04/01 Eoshallen A BU15 Playoff B 1/8 Final SISU Basketball White 45 - 15 Jonstrup    
04010203 fr 04/01 09:55 fr 04/01 Eoshallen A BU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B BU11 Mini Malbas Svart Ferdig SISU Basketball    
04011104 fr 04/01 10:45 fr 04/01 Fäladshallen A BU14 Playoff A 1/8 Final Burned Spor...ete Lions 2 35 - 15 SISU Basketball Red    
04010904 fr 04/01 10:45 fr 04/01 Victoriastadion C GU14 Playoff B 1/8 Final Basketklubb...ärred 305 2 36 - 12 SISU Basketball    
04011804 fr 04/01 10:45 fr 04/01 ISLK GU18 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball 32 - 28 Stevnsgade    
04011306 fr 04/01 12:10 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/8 Final SISU Basketball Red 61 - 14 Äli Basket    
04010906 fr 04/01 12:10 fr 04/01 Victoriastadion C GU15 Playoff A 1/8 Final Basketklubben Bjärred 305 11 - 38 SISU Basketball White    
04010507 fr 04/01 12:50 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball White 14 - 33 Ik Eos Lund White    
04011208 fr 04/01 13:30 fr 04/01 Fäladshallen B GU12 Playoff A 1/4 Final Ik Eos Lund 18 - 26 SISU Basketball Red    
04011008 fr 04/01 13:35 fr 04/01 Tunahallen BU15 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball Red 35 - 55 Högsbo Basket Tigers    
04010308 fr 04/01 13:35 fr 04/01 Eoshallen B GU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B GU11 BK Amager 2 Ferdig SISU Basketball White    
04011209 fr 04/01 14:10 fr 04/01 Fäladshallen B GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group E/C/D/ GU11 SISU Basketball Red Ferdig Mini Malbas Vit    
04011310 fr 04/01 14:50 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff A 1/4 Final Malbas BBK Vit 31 - 37 SISU Basketball White    
04011610 fr 04/01 14:55 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Playoff B 1/8 Final SISU Basketball White 27 - 8 TSG Bergedorf    
04010511 fr 04/01 15:35 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball Red 18 - 13 VGB    
04011410 fr 04/01 15:45 fr 04/01 Östra Torn GU16 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball 28 - 26 Ik Eos Lund    
04011212 fr 04/01 16:15 fr 04/01 Fäladshallen B GU12 Playoff B 1/4 Final Hørsholm 79ers Lakerz 27 - 10 SISU Basketball White    
04010312 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Eoshallen B GU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B GU11 SISU Basketball White Ferdig SCALA Hamburg    
04010912 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Victoriastadion C GU15 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball Red 34 - 36 SISU Basketball White    
04011012 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Tunahallen BU15 Playoff B 1/4 Final Brønshøj Basket 37 - 20 SISU Basketball White    
04010912 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Victoriastadion C GU15 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball Red 34 - 36 SISU Basketball White    
04010313 fr 04/01 17:00 fr 04/01 Eoshallen B BU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group B BU11 SISU Basketball Ferdig Hørsholm 79ers Sort    
04011314 fr 04/01 17:40 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball Red 51 - 8 Ik Eos Lund White    
04011214 fr 04/01 17:40 fr 04/01 Fäladshallen B GU12 Playoff A Semifinale Hørsholm 79ers Dubz 28 - 7 SISU Basketball Red    
04011815 fr 04/01 18:25 fr 04/01 ISLK GU18 Playoff A Semifinale SISU Basketball 27 - 54 Aabyhøj Basket 01    
04011615 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund Red 16 - 33 SISU Basketball White    
04011316 fr 04/01 19:10 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff A Semifinale ALBA Basket 30 - 18 SISU Basketball White    
04011415 fr 04/01 19:20 fr 04/01 Östra Torn GU16 Playoff B Semifinale Malbas BBK Svart 23 - 22 SISU Basketball    
04010817 fr 04/01 19:50 fr 04/01 Victoriastadion B GU15 Playoff A Semifinale SISU Basketball White 29 - 39 BMS Herlev    
04010517 fr 04/01 19:50 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B Semifinale SISU Basketball Red 18 - 27 Ik Eos Lund Green    
05010500 lø 05/01 08:10 lø 05/01 Bollhuset B BU13 Playoff B Semifinale Ik Eos Lund Red 7 - 65 SISU Basketball Red    
05010502 lø 05/01 09:40 lø 05/01 Bollhuset B BU14 Playoff B Semifinale Högsbo Basket Lions 26 - 25 SISU Basketball White    
05010205 lø 05/01 12:20 lø 05/01 Eoshallen A BU13 Playoff B Finale SISU Basketball Red 34 - 26 Högsbo Basket