Dette er resultater fra Lundaspelen Basket 2019. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Basket 2021 her.

Ik Eos Lund

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01010600 ti 01/01 19:00 ti 01/01 Idrottshallen GU20 Grp 2 Aabyhøj Basket 2 31 - 24 Ik Eos Lund    
02011100 on 02/01 08:10 on 02/01 Fäladshallen A BU14 Grp 7 Ik Eos Lund White 5 - 49 UBALL    
02010400 on 02/01 08:10 on 02/01 Bollhuset A BU18 Grp 9 Virum Vipers 92 - 29 Ik Eos Lund Green    
02011000 on 02/01 08:10 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 6 Ik Eos Lund Green 37 - 49 Team Hamburg    
02010901 on 02/01 08:40 on 02/01 Victoriastadion C GU12 Grp 3 Aabyhøj Basket 23 - 21 Ik Eos Lund    
02011101 on 02/01 08:50 on 02/01 Fäladshallen A BU14 Grp 4 Ik Eos Lund Red 9 - 47 Triple Threat    
02011002 on 02/01 09:30 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 3 Bramfelder SV JBBL 60 - 12 Ik Eos Lund White    
02010603 on 02/01 10:15 on 02/01 Idrottshallen BU20 Grp 2 Alumil Taal...E '02 Black 16 - 37 Ik Eos Lund    
02010404 on 02/01 11:35 on 02/01 Bollhuset A BU18 Grp 9 Ik Eos Lund Green 35 - 50 SC Rist Wedel    
02010705 on 02/01 11:35 on 02/01 Victoriastadion A GU15 Grp 3 EBC Rostock e.V. 8 - 53 Ik Eos Lund    
02010506 on 02/01 12:20 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 Ik Eos Lund Green 16 - 28 AIK Basket White    
02011106 on 02/01 12:20 on 02/01 Fäladshallen A BU14 Grp 7 Friedenauer TSC Berlin 2 33 - 28 Ik Eos Lund White    
02010207 on 02/01 13:00 on 02/01 Eoshallen A GU18 Grp 3 Team Südhessen Ladies 27 - 9 Ik Eos Lund    
02011007 on 02/01 13:00 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 6 Jonstrup 22 - 36 Ik Eos Lund Green    
02010308 on 02/01 13:20 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 Ik Eos Lund Green Ferdig BMS Herlev    
02011108 on 02/01 13:40 on 02/01 Fäladshallen A BU14 Grp 4 Länghems Basket 19 - 42 Ik Eos Lund Red    
02011607 on 02/01 14:25 on 02/01 Sparbanken Skåne Arena GU15 Grp 3 Ik Eos Lund 67 - 19 Virum Vipers    
02011009 on 02/01 14:25 on 02/01 Tunahallen BU15 Grp 3 Ik Eos Lund White 21 - 83 Gladsaxe Basketball Klub    
02011109 on 02/01 14:25 on 02/01 Fäladshallen A BU14 Grp 8 Högsbo Basket Lions 35 - 29 Ik Eos Lund Green    
02011308 on 02/01 14:25 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 Ik Eos Lund Green 10 - 74 TuS Lichter...etball e.V.    
02011208 on 02/01 14:40 on 02/01 Fäladshallen B BU11 Grp 1 BMS Herlev Ferdig Ik Eos Lund Green    
02011810 on 02/01 15:05 on 02/01 ISLK BU16 Grp 6 Ik Eos Lund White 15 - 36 Danube Future Stars    
02011407 on 02/01 15:05 on 02/01 Östra Torn GU16 Grp 1 Celeritas-Donar 32 - 25 Ik Eos Lund    
02011309 on 02/01 15:05 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 2 BK Amager 1 54 - 4 Ik Eos Lund White    
02010610 on 02/01 15:05 on 02/01 Idrottshallen GU20 Grp 2 Ik Eos Lund 35 - 22 ASC 46 Göttingen    
02010311 on 02/01 15:20 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 3 Gladsaxe Basketball Klub Ferdig Ik Eos Lund White    
02010410 on 02/01 15:45 on 02/01 Bollhuset A BU18 Grp 3 Ik Eos Lund White 12 - 27 BK Amager    
02010811 on 02/01 15:45 on 02/01 Victoriastadion B GU14 Grp 3 AIK Basket Svart 5 - 29 Ik Eos Lund    
02011815 on 02/01 18:35 on 02/01 ISLK BU16 Grp 3 Ik Eos Lund Green 53 - 14 TSG Bergedorf    
02011313 on 02/01 18:35 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 SISU Basketball White 36 - 10 Ik Eos Lund Green    
02010515 on 02/01 18:35 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 Gladsaxe Basketball Klub 18 - 41 Ik Eos Lund Green    
02010316 on 02/01 18:40 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 Mini Malbas Vit Ferdig Ik Eos Lund Green    
02010116 on 02/01 18:40 on 02/01 Vikingahallen BU12 Grp 3 Celeritas-Donar 34 - 14 Ik Eos Lund White    
02011412 on 02/01 19:15 on 02/01 Östra Torn GU16 Grp 1 Ik Eos Lund 2 - 37 TuS Lichter...etball e.V.    
02011314 on 02/01 19:15 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 2 Ik Eos Lund White 18 - 54 ALBA Basket    
02010317 on 02/01 19:20 on 02/01 Eoshallen B GU11 Grp 3 Ik Eos Lund White Ferdig Lobas 2    
02010117 on 02/01 19:20 on 02/01 Vikingahallen BU12 Grp 1 DBC Berlin 37 - 23 Ik Eos Lund Green    
02010617 on 02/01 20:00 on 02/01 Idrottshallen GU20 Grp 2 BC Utrecht Cangeroes 24 - 32 Ik Eos Lund    
02011817 on 02/01 20:00 on 02/01 ISLK BU16 Grp 6 Ik Eos Lund White 27 - 36 Bramfelder SV JBBL    
02010817 on 02/01 20:00 on 02/01 Victoriastadion B GU14 Grp 3 Ik Eos Lund 27 - 38 Aabyhøj Basket    
02010517 on 02/01 20:00 on 02/01 Bollhuset B GU13 Grp 3 Hørsholm 79ers Hvid 16 - 18 Ik Eos Lund White    
02011217 on 02/01 20:40 on 02/01 Fäladshallen B BU11 Grp 1 Ik Eos Lund Green Ferdig Mini Malbas Svart    
02010618 on 02/01 20:40 on 02/01 Idrottshallen BU20 Grp 2 Ik Eos Lund 45 - 12 BK Marbo Basket    
02011316 on 02/01 20:40 on 02/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 1 Hørsholm 79ers 12 - 23 Ik Eos Lund Red    
02010319 on 02/01 20:40 on 02/01 Eoshallen B GU12 Grp 3 Ik Eos Lund 36 - 13 Virum Vipers    
03010100 to 03/01 08:00 to 03/01 Vikingahallen BU12 Grp 3 Mini Malbas Vit 23 - 10 Ik Eos Lund White    
03011200 to 03/01 08:00 to 03/01 Fäladshallen B BU11 Grp 1 ALBA Basket Ferdig Ik Eos Lund Green    
03011300 to 03/01 08:10 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 2 Högsbo Basket 34 - 20 Ik Eos Lund White    
03010500 to 03/01 08:10 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 3 Ik Eos Lund White 30 - 20 Virum Vipers    
03011800 to 03/01 08:10 to 03/01 ISLK BU16 Grp 3 Alumil Taal...ans UAE '03 19 - 51 Ik Eos Lund Green    
03010400 to 03/01 08:10 to 03/01 Bollhuset A BU18 Grp 3 Triple Threat 2 23 - 22 Ik Eos Lund White    
03010901 to 03/01 08:50 to 03/01 Victoriastadion C GU14 Grp 3 BG Hamburg-West 12 - 33 Ik Eos Lund    
03011301 to 03/01 08:50 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 1 Ik Eos Lund Red 12 - 49 BBC Rendsburg / BVSH    
03011400 to 03/01 08:50 to 03/01 Östra Torn GU16 Grp 1 BK Marbo 39 - 8 Ik Eos Lund    
03010102 to 03/01 09:20 to 03/01 Vikingahallen BU12 Grp 1 BV Groningen 27 - 26 Ik Eos Lund Green    
03010602 to 03/01 09:30 to 03/01 Idrottshallen GU20 Grp 2 Ik Eos Lund 43 - 33 Hop BBK    
03010303 to 03/01 10:00 to 03/01 Eoshallen B GU12 Grp 3 SCALA Hamburg 11 - 36 Ik Eos Lund    
03011302 to 03/01 10:15 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 6 AIK Basket Gul 20 - 22 Ik Eos Lund Green    
03010505 to 03/01 11:35 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 3 SCALA Hamburg 22 - 23 Ik Eos Lund White    
03010405 to 03/01 11:35 to 03/01 Bollhuset A BU18 Grp 3 Tureberg Basket 25 - 26 Ik Eos Lund White    
03010605 to 03/01 11:35 to 03/01 Idrottshallen BU20 Grp 2 Ik Eos Lund 29 - 36 Crackerjacks    
03010106 to 03/01 12:00 to 03/01 Vikingahallen BU12 Grp 3 Ik Eos Lund White 11 - 44 Bramfelder SV    
03011305 to 03/01 12:20 to 03/01 Vipeholmshallen BU13 Grp 1 Falcon 69 - 10 Ik Eos Lund Red    
03011807 to 03/01 13:00 to 03/01 ISLK BU16 Grp 3 Ik Eos Lund Green 38 - 28 BV Groningen    
03010608 to 03/01 13:40 to 03/01 Idrottshallen GU20 Grp 2 Ik Eos Lund 52 - 25 Äli Basket    
03010109 to 03/01 14:00 to 03/01 Vikingahallen BU12 Grp 1 Ik Eos Lund Green 25 - 56 ASC 46 Göttingen    
03011809 to 03/01 14:25 to 03/01 ISLK BU16 Grp 6 BMS Herlev 45 - 15 Ik Eos Lund White    
03010310 to 03/01 14:40 to 03/01 Eoshallen B GU11 Grp 3 BK Amager 1 Ferdig Ik Eos Lund White    
03010710 to 03/01 15:05 to 03/01 Victoriastadion A GU15 Grp 3 Værløse BBK 17 - 45 Ik Eos Lund    
03010210 to 03/01 15:05 to 03/01 Eoshallen A GU18 Grp 3 Ik Eos Lund 15 - 42 Aabyhøj Basket 02    
03011110 to 03/01 15:05 to 03/01 Fäladshallen A BU14 Grp 8 Ik Eos Lund Green 21 - 44 Friedenauer TSC Berlin 1    
03010311 to 03/01 15:20 to 03/01 Eoshallen B GU11 Grp 1 SISU Basketball White Ferdig Ik Eos Lund Green    
03010512 to 03/01 16:30 to 03/01 Bollhuset B GU13 Grp 2 Ik Eos Lund Green 18 - 21 SISU Basketball White    
03010613 to 03/01 17:10 to 03/01 Idrottshallen BU20 Grp 2 Ik Eos Lund 45 - 28 Alba Berlin    
03011115 to 03/01 18:35 to 03/01 Fäladshallen A BU14 Grp 7 Gladsaxe Basketball Klub 36 - 26 Ik Eos Lund White    
03010215 to 03/01 18:35 to 03/01 Eoshallen A GU18 Grp 3 BMS Herlev 01 61 - 14 Ik Eos Lund    
03010415 to 03/01 18:35 to 03/01 Bollhuset A BU18 Grp 9 Celeritas-Donar 40 - 26 Ik Eos Lund Green    
03010316 to 03/01 18:40 to 03/01 Eoshallen B GU12 Grp 3 Ik Eos Lund 29 - 18 Hørsholm 79ers Lakerz    
03011016 to 03/01 19:15 to 03/01 Tunahallen BU15 Grp 6 Værløse BBK 37 - 35 Ik Eos Lund Green    
03011116 to 03/01 19:15 to 03/01 Fäladshallen A BU14 Grp 8 Ik Eos Lund Green 14 - 48 Hørsholm 79ers Sort    
03011117 to 03/01 20:00 to 03/01 Fäladshallen A BU14 Grp 4 SG ART Giants Düsseldorf 46 - 10 Ik Eos Lund Red    
03010816 to 03/01 20:00 to 03/01 Victoriastadion B GU15 Grp 3 Ik Eos Lund 35 - 24 SISU Basketball White    
03011017 to 03/01 20:00 to 03/01 Tunahallen BU15 Grp 3 BK Amager 2 24 - 16 Ik Eos Lund White    
04010700 fr 04/01 07:55 fr 04/01 Victoriastadion A BU12 Playoff B 1/8 Final Hørsholm 79ers 29 - 37 Ik Eos Lund Green    
04011200 fr 04/01 08:00 fr 04/01 Fäladshallen B GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group D/C/E GU11 Hørsholm 79ers Ferdig Ik Eos Lund Green    
04011600 fr 04/01 08:00 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU15 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund White 25 - 46 Lobas    
04010500 fr 04/01 08:00 fr 04/01 Bollhuset B BU14 Playoff B 1/16 Final Högsbo Basket Tigers 22 - 31 Ik Eos Lund White    
04011201 fr 04/01 08:40 fr 04/01 Fäladshallen B GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group C/D/E GU11 Ik Eos Lund White Ferdig Mini Malbas Svart    
04010601 fr 04/01 08:40 fr 04/01 Idrottshallen BU18 Playoff B 1/16 Final Hjemly Basketball 2 21 - 45 Ik Eos Lund Green    
04010303 fr 04/01 10:00 fr 04/01 Eoshallen B BU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group C/D/E BU11 Ik Eos Lund Green Ferdig Gladsaxe Basketball Klub    
04011203 fr 04/01 10:00 fr 04/01 Fäladshallen B GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group D/C/E GU11 Ik Eos Lund Green Ferdig Lobas 2    
04010603 fr 04/01 10:05 fr 04/01 Idrottshallen BU20 Grp 2 Orange Lions Academy 25 - 18 Ik Eos Lund    
04010803 fr 04/01 10:05 fr 04/01 Victoriastadion B GU14 Playoff A 1/8 Final BK Amager 28 - 12 Ik Eos Lund    
04010104 fr 04/01 10:45 fr 04/01 Vikingahallen BU12 Playoff B 1/8 Final Lobas 1 10 - 34 Ik Eos Lund White    
04011305 fr 04/01 11:25 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/8 Final BMS Herlev White 17 - 27 Ik Eos Lund White    
04011006 fr 04/01 12:05 fr 04/01 Tunahallen BU15 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund Green 35 - 16 Birkerød Ba...irkerød U15    
04010306 fr 04/01 12:05 fr 04/01 Eoshallen B BU11 Mini Lundaspelen LEVEL Group C/D/E BU11 Brønshøj Basket Ferdig Ik Eos Lund Green    
04010507 fr 04/01 12:50 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff A 1/4 Final SISU Basketball White 14 - 33 Ik Eos Lund White    
04011307 fr 04/01 12:50 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund Green 25 - 18 Stevnsgade    
04011107 fr 04/01 12:50 fr 04/01 Fäladshallen A BU14 Playoff B 1/16 Final Malbas BBK Vit 38 - 19 Ik Eos Lund Green    
04011707 fr 04/01 13:00 fr 04/01 Uppåkrahallen BU18 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund White 30 - 16 Bramfelder SV    
04011308 fr 04/01 13:30 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund Red 32 - 12 Helsingborg BBK    
04011208 fr 04/01 13:30 fr 04/01 Fäladshallen B GU12 Playoff A 1/4 Final Ik Eos Lund 18 - 26 SISU Basketball Red    
04011608 fr 04/01 13:35 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Playoff B 1/8 Final SC RASTA Vechta 21 - 15 Ik Eos Lund White    
04010908 fr 04/01 13:35 fr 04/01 Victoriastadion C GU18 Playoff B 1/4 Final Malbas BBK 35 - 22 Ik Eos Lund    
04010609 fr 04/01 14:15 fr 04/01 Idrottshallen BU16 Playoff B 1/8 Final Celeritas-Donar 2 19 - 27 Ik Eos Lund White    
04011709 fr 04/01 14:25 fr 04/01 Uppåkrahallen BU18 Playoff B 1/8 Final Kalmar Saints 47 - 40 Ik Eos Lund Green    
04010110 fr 04/01 14:55 fr 04/01 Vikingahallen BU12 Playoff B 1/4 Final Stevnsgade 38 - 20 Ik Eos Lund Green    
04010210 fr 04/01 15:00 fr 04/01 Eoshallen A GU11 Mini Lundaspelen Playoff Group C/D/E GU11 Ik Eos Lund White Ferdig Virum Vipers    
04011611 fr 04/01 15:35 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Playoff B 1/8 Final Ik Eos Lund Red 44 - 11 ASC 46 Göttingen 2    
04010811 fr 04/01 15:40 fr 04/01 Victoriastadion B GU15 Playoff A 1/4 Final Hørsholm 79ers 24 - 30 Ik Eos Lund    
04011410 fr 04/01 15:45 fr 04/01 Östra Torn GU16 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball 28 - 26 Ik Eos Lund    
04010512 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund Green 24 - 23 Lobas 2    
04010112 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Vikingahallen BU12 Playoff B 1/4 Final Djursholms Indians 37 - 22 Ik Eos Lund White    
04010612 fr 04/01 16:20 fr 04/01 Idrottshallen GU20 Playoff A Semifinale Aabyhøj Basket 1 37 - 27 Ik Eos Lund    
04011813 fr 04/01 17:00 fr 04/01 ISLK BU16 Playoff A 1/8 Final Ik Eos Lund Green 30 - 22 Friedenauer TSC Berlin 1    
04011314 fr 04/01 17:40 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/4 Final SISU Basketball Red 51 - 8 Ik Eos Lund White    
04011014 fr 04/01 17:40 fr 04/01 Tunahallen BU15 Playoff B 1/4 Final BK Amager 2 21 - 36 Ik Eos Lund Green    
04011015 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Tunahallen BU20 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund 78 - 13 Alumil Taal... '02 Yellow    
04010515 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff A Semifinale AIK Basket Black 33 - 8 Ik Eos Lund White    
04011315 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund Red 43 - 33 Ik Eos Lund Green    
04011615 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Sparbanken Skåne Arena BU14 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund Red 16 - 33 SISU Basketball White    
04011315 fr 04/01 18:25 fr 04/01 Vipeholmshallen BU13 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund Red 43 - 33 Ik Eos Lund Green    
04010816 fr 04/01 19:10 fr 04/01 Victoriastadion B GU15 Playoff A Semifinale Team Hamburg 31 - 40 Ik Eos Lund    
04010917 fr 04/01 19:50 fr 04/01 Victoriastadion C BU18 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund White 35 - 34 BV Groningen    
04010517 fr 04/01 19:50 fr 04/01 Bollhuset B GU13 Playoff B Semifinale SISU Basketball Red 18 - 27 Ik Eos Lund Green    
04010718 fr 04/01 20:30 fr 04/01 Victoriastadion A BU16 Playoff B 1/4 Final Ik Eos Lund White 28 - 19 Malnate Bugs    
04010217 fr 04/01 20:50 fr 04/01 Eoshallen A BU16 Playoff A 1/4 Final Ik Eos Lund Green 37 - 34 BMS Herlev    
05010500 lø 05/01 08:10 lø 05/01 Bollhuset B BU13 Playoff B Semifinale Ik Eos Lund Red 7 - 65 SISU Basketball Red    
05011601 lø 05/01 08:55 lø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU15 Playoff B Semifinale Svendborg Basketball Club 54 - 35 Ik Eos Lund Green    
05010401 lø 05/01 08:55 lø 05/01 Bollhuset A BU16 Playoff A Semifinale Team Südhessen Team 2 35 - 23 Ik Eos Lund Green    
05011001 lø 05/01 08:55 lø 05/01 Tunahallen BU20 Playoff B Semifinale Ik Eos Lund 48 - 53 Burned Spor...crete Lions    
05010601 lø 05/01 09:10 lø 05/01 Idrottshallen GU15 Playoff A Finale Ik Eos Lund 25 - 37 BMS Herlev    
05011602 lø 05/01 09:40 lø 05/01 Sparbanken Skåne Arena BU16 Playoff B Semifinale Ik Eos Lund White 23 - 36 SC Rist Wedel JBBL    
05011003 lø 05/01 10:25 lø 05/01 Tunahallen BU18 Playoff B Semifinale Svendborg B... Efterskole 26 - 21 Ik Eos Lund White    
05010301 lø 05/01 12:25 lø 05/01 Eoshallen B GU13 Playoff B Finale Ik Eos Lund Green 27 - 16 Virum Vipers