Detta är resultaten från Lundaspelen Basket 2015. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Basket 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Aabyhøj I.F. Boys U 20
Aabyhøj I.F. Girls U 12
Aabyhøj I.F. Girls U 12
Aabyhøj I.F. Girls U 13
Aabyhøj I.F. Girls U 14
Aabyhøj I.F. Girls U 15
Aabyhøj I.F. Girls U 15
Aabyhøj I.F. Girls U 16
Aabyhøj I.F. Girls U 20
Akropol BBK Wheelchair
ALBA Berlin Girls U 13
Ale basket Girls U 14
Alvik Basket Boys U 15
ASC 46 Göttingen Boys U 14
ASC 46 Göttingen Boys U 15
ASC 46 Göttingen Boys U 16
ASC 46 Göttingen Boys U 16
ASC 46 Göttingen Boys U 18
ASC 46 Göttingen Boys U 20
ASC 46 Göttingen Girls U 18
Basketball Lesum/Vegesack Boys U 14
Basket Dukes Klosterneuburg Boys U 15
Basket Dukes Klosterneuburg Boys U 16
Basket Flames Girls U 20
BBK Solna Vikings Girls U 16
BC Darmstadt Boys U 14
BC Darmstadt Boys U 15
Berliner SC Boys U 14
BG Hamburg West Girls U 13
BHIL Titans Wheelchair
BK Amager Boys U 12
BK Amager Boys U 13
BK Amager Boys U 14
BK Amager Boys U 14
BK Amager Boys U 15
BK Amager Boys U 16
BK Amager Girls U 11
BK Amager Girls U 12
BK Amager Girls U 12
BK Amager Girls U 13
BK Amager Girls U 14
BK Amager Girls U 15
BK Amager Girls U 16
BK Amager Girls U 18
BK Amager Girls U 20
BK Marbo Boys U 14
BK Marbo Boys U 15
BK Marbo Boys U 16
BK Marbo Girls U 16
BMS Herlev Boys U 11
BMS Herlev Boys U 12
BMS Herlev Boys U 14
BMS Herlev Girls U 11
BMS Herlev Girls U 12
BMS Herlev Girls U 13
BMS Herlev Girls U 14
BMS Herlev Girls U 15
BMS Herlev Girls U 18
Brønshøj Basket Boys U 11
Brønshøj Basket Boys U 12
Brønshøj Basket Boys U 14
Brønshøj Basket Girls U 12
Brønshøj Basket Girls U 14
DBV Charlottenburg Boys U 11
DBV Charlottenburg Boys U 12
DBV Charlottenburg Boys U 15
DBV Charlottenburg Boys U 16
Djursholm Indians Boys U 15
EBAA Boys U 18
EBAA Boys U 20
ETV Hamburg Boys U 18
Falcon Boys U 12
Falcon Boys U 12
Falcon Boys U 12
FIFH Malmö Future Wheelchair
FIFH Malmö Pink Ladies Wheelchair
Fryshuset Girls U 13
Fröya Basket Boys U 18
Gladsaxe Basketball Klub Boys U 11
Gladsaxe Basketball Klub Boys U 12
Gladsaxe Basketball Klub Boys U 14
Gladsaxe Basketball Klub Boys U 16
Göteborgs Rullstolsbasketklubb Wheelchair
Helsingborg BBK Boys U 13
Helsingborg BBK Boys U 14
Helsingborg BBK Boys U 15
Helsingborg BBK Boys U 16
Helsingborg BBK Boys U 20
Helsingborg BBK Girls U 12
Helsingborg BBK Girls U 18
Helsingborg BBK Girls U 20
HIC Boys U 18
Hjemly Basketball Boys U 16
Hjemly Basketball Boys U 18
Hjemly Basketball Boys U 18
Hjemly Basketball Boys U 18
Hjemly Basketball Girls U 18
Holbæk Basketball Klub drenge HBBK Boys U 16
Hop BBK Boys U 15
Hop BBK Girls U 18
Hop BBK Girls U 20
Horsens IC Boys U 12
Huddinge Girls U 15
Högsbo Basket Boys U 11
Högsbo Basket Boys U 12
Högsbo Basket Boys U 13
Högsbo Basket Boys U 14
Högsbo Basket Boys U 20
Högsbo Basket Girls U 15
Högsbo Basket Girls U 18
Högsbo Basket Girls U 18
Högsbo Basket Girls U 20
Hørsholm BBK Boys U 11
Hørsholm BBK Boys U 12
Hørsholm BBK sort Boys U 13
Hørsholm BBK hvid Boys U 13
Hørsholm BBK sort Boys U 14
Hørsholm BBK Boys U 14
Hørsholm BBK Boys U 15
Hørsholm BBK Boys U 16
Hørsholm BBK Boys U 18
Hørsholm BBK Girls U 11
Hørsholm BBK Girls U 12
Hørsholm BBK Girls U 13
Hørsholm BBK Girls U 14
Hørsholm BBK sort Girls U 15
Hørsholm BBK Girls U 15
Hørsholm BBK Girls U 16
Hørsholm BBK Girls U 18
Hørsholm BBK sort Girls U 18
Hørsholm BBK Girls U 20
Ik Eos Lund Boys U 11
Ik Eos Lund Grön Boys U 12
Ik Eos Lund Vit Boys U 12
Ik Eos Lund Grön Boys U 13
Ik Eos Lund Vit Boys U 13
Ik Eos Lund Grön Boys U 14
Ik Eos Lund Vit Boys U 14
Ik Eos Lund Boys U 16
Ik Eos Lund Boys U 18
Ik Eos Lund Boys U 20
Ik Eos Lund Grön Girls U 11
Ik Eos Lund Vit Girls U 11
Ik Eos Lund Grön Girls U 12
Ik Eos Lund Vit Girls U 12
Ik Eos Lund Girls U 13
Ik Eos Lund Girls U 14
Ik Eos Lund Girls U 15
Ik Eos Lund Girls U 16
Ik Eos Lund Girls U 20
KFUM Nässjö Girls U 13
KFUM Uppsala Girls U 14
KFUM Uppsala Girls U 15
Kirkevoll BBK Girls U 14
Kongsberg Miners 00 Boys U 15
Kongsberg Miners 99 Boys U 16
Kungsbacka Basketklubb Boys U 18
Køge BBK Sort Girls U 14
Køge BBK Hvid Girls U 14
Køge BBK Girls U 15
Lobas Boys U 11
Lobas Boys U 11
Lobas Boys U 11
Lobas Boys U 12
Lobas Boys U 13
Lobas Boys U 15
Lobas Boys U 18
Lobas Boys U 20
Lobas Girls U 11
Lobas Girls U 11
Lobas Girls U 12
Lobas Girls U 12
Lobas Girls U 12
Lobas Girls U 13
Lobas Girls U 14
Lobas Girls U 14
Lobas Girls U 15
Lobas Girls U 18
Lobas Girls U 20
Lommedalen IL Boys U 14
Lundby Basket Boys U 20
Lund Dream Team Boys U 18
Lübeck Lynx Boys U 12
Lübeck Lynx Boys U 13
Lübeck Lynx Boys U 18
Malbas Boys U 13
Malbas Boys U 13
Malbas Vit Boys U 14
Malbas Blå Boys U 14
Malbas Boys U 15
Malbas Boys U 16
Malbas Girls U 13
Malbas Girls U 13
Malbas Girls U 16
Malbas Girls U 18
MBK Stara Tura Girls U 11
MBK Stara Tura Girls U 13
MBK Stara Tura Girls U 16
MBK Stara Tura Girls U 18
MBK Stara Tura Girls U 20
Mini Malbas Boys U 11
Mini Malbas Boys U 11
Mini Malbas Boys U 12
Mini Malbas Girls U 11
Mini Malbas Girls U 11
Mini Malbas Girls U 11
Mini Malbas Girls U 12
MKS Zabrze Boys U 13
MKS Zabrze Boys U 16
MKS Zabrze Girls U 13
MKS Zabrze Girls U 16
MTV Kronberg Boys U 16
Nacka HI Wheelchair
Nässjö Basket Boys U 13
Nässjö Basket Boys U 14
Nässjö Basket Girls U 15
Onsala Pirates BBK Boys U 13
Onsala Pirates BBK Girls U 13
Polisen Farsta Boys U 12
Rasta Vechta / UBC Münster Boys U 15
Rasta Vechta / UBC Münster Boys U 16
Reach the Top Boys U 14
Red-Stars Boys U 18
Sandvika Boys U 18
Sandvika Boys U 20
SCALA Hamburg Boys U 11
SCALA Hamburg Boys U 12
SCALA Hamburg Girls U 11
SC Rist Wedel Boys U 16
SC Rist Wedel Girls U 13
SC Rist Wedel Girls U 15
SISU Basketball Boys U 11
SISU Basketball Boys U 12
SISU Basketball Boys U 13
SISU Basketball Boys U 14
SISU Basketball Boys U 14
SISU Basketball Boys U 15
SISU Basketball Boys U 16
SISU Basketball Boys U 18
SISU Basketball Boys U 18
SISU Basketball Boys U 20
SISU Basketball Girls U 11
SISU Basketball Girls U 11
SISU Basketball Girls U 12
SISU Basketball Girls U 13
SISU Basketball Girls U 13
SISU Basketball Girls U 14
SISU Basketball Girls U 14
SISU Basketball Girls U 15
SISU Basketball Girls U 15
SISU Basketball Girls U 16
SISU Basketball Girls U 16
Solna Vikings Boys U 13
Solna Vikings Boys U 14
Solna Vikings Boys U 18
Solna Vikings Girls U 14
Spånga Basket Girls U 15
Stevnsgade Boys U 18
Stevnsgade Girls U 12
Stevnsgade Girls U 13
Stevnsgade Girls U 18
Stockholms Polisen Boys U 13
Team DK Wheelchair
Team DK U23 Wheelchair
Team Hamburg Girls U 15
Tensta BBK Girls U 20
Trelleborg Pirates Boys U 14
TSG Bergedorf Boys U 16
TSG Bergedorf Boys U 18
TSG Bergedorf Boys U 20
TuS Lichterfelde black Boys U 12
TuS Lichterfelde white Boys U 12
TuS Lichterfelde Boys U 13
TuS Lichterfelde Girls U 15
Täby Basket Boys U 14
Täby Basket Boys U 16
UBALL Boys U 12
UBALL Boys U 12
UBALL Boys U 13
UBALL Boys U 14
UBALL Boys U 16
UBALL Boys U 18
UBALL Boys U 20
UBALL SVO Girls U 12
UBALL Girls U 16
UBALL Cangeroes Girls U 20
Ullern Basket Boys U 16
Union Deutsch Wagram Boys U 14
Union Deutsch Wagram Boys U 16
WAT 3 Capricorns Boys U 16
Vejle BBK Boys U 18
Vilsbiburg Basketball Boys U 16
Virum Vipers Boys U 12
Virum Vipers Boys U 12
Virum Vipers Blue Boys U 14
Virum Vipers White Boys U 14
Virum Vipers White Boys U 15
Virum Vipers Blue Boys U 15
Virum Vipers Girls U 20
Värpinge IF Girls U 12
Værløse BBK Boys U 11
Værløse BBK Boys U 12
Værløse BBK Boys U 14
Værløse BBK Boys U 16
Værløse BBK Boys U 20
Værløse BBK Girls U 14
Værløse BBK Girls U 14
Værløse BBK Girls U 15
Værløse BBK Girls U 16
ÄLI Basket Boys U 12
ÄLI Basket Boys U 15
ÄLI Basket Girls U 14
ÄLI Basket Girls U 15